Kontaktopplysninger

Elefantprint.no
Andersrudveien 1
1914 Ytre Enebakk, Norge

Telefon: (+47) 81 50 32 33
E-post:
post@illux.no

Åpningstider

Mandag - torsdag:         8-16.00
Fredag:                              8-15.30
Lørdag og søndag:       Lukket

Kontakt oss

På denne siden finner du kontaktopplysninger for Illux. Vi besvarer e-post innenfor 48 timer, alle hverdager.

Illux.no er en e-merket nettbutikk. Når du handler på e-merkede nettbutikker har du alltid adgang til e-merkets forbruker-hotline.

Din mening er viktig

Vi vil konstant forsøke å optimere Illux, så produktet og hjemmesidens brukervennlighet overgår kundens forventninger. For å oppnå det, har vi bruk for din hjelp! Vi ser gjerne at du kontakter oss og gir feedback til hjemmesiden, produktsortimentet eller konseptet generelt. Det kan også være at du har gode råd, ideer eller generelle spørsmål.

Kundeservice

Dennis Brandsborg
E-mail: dennis@illux.no
Tlf: +45 70 25 08 17

Kundeservice

Lena Hankelbjerg
E-mail: lena@illux.no
Tlf: +45 69 13 45 07

Kundeservice

Stine Vinther Larsen
E-mail: svl@illux.no
Tlf: +45 67 20 45 07

Direktør

Jimmy Rhiger Jensen
E-mail: jimmy@illux.no
Tlf: +45 70 25 08 14

Projektleder

Anders Langer Nees
E-mail: anders@illux.no
Tlf: +45 70 25 08 16

Grafisk design

Stine Uttrup
E-mail: stine@illux.no
Tlf: +45 69 13 45 08

Web & udvikling

Karina Kellmann
E-mail: karina@illux.no
Tlf: +45 70 25 08 13

Regnskapsfører

Mette Hjortshøj Nielsen
E-mail: mette@illux.no
Tlf: +45 70 25 08 18

Produksjonssjef

Henrik Marker
E-mail: henrik@illux.no
Tlf: +45 70 25 08 15

Produksjonsleder

Stefan Brandt
E-mail: stefan@illux.no
Tlf: +45 70 25 08 12

Produksjon

Warren McCumber
Tlf: +45 70 25 08 12

Produksjon

Karsten Juhl
Tlf: +45 69 13 45 03

Produksjon

Dan Pieniazek
Tlf: +45 70 25 08 12

Skilteteknikerelev

Anni Vestergaard Westphal
Tlf: +45 70 25 08 12

Produksjon

Henrik Nordvig
Tlf: +45 70 25 08 12

Produksjon

Mostafa Salah Farouk Elsayed
Tlf. +45 70 25 08 12

Kantine

Alice Pultz Asmussen
Tlf: +45 70 25 08 12

Skilteteknikerelev

Elisabeth Andersen
Tlf: +45 70 25 08 12