Kontaktopplysninger

Illux Norway AS
Andersrudveien 1
1914 Ytre Enebakk
Norge

Åbningstider
Mandag-torsdag: 08.00-16.00
Fredag: 08.00-15.30
Lørdag og søndag: Lukket


Åpningstider

Mandag - torsdag:         8-16.00
Fredag:                              8-15.30
Lørdag og søndag:       Lukket

Kontakt oss

På denne siden finner du kontaktopplysninger for Illux. Vi besvarer e-post innenfor 48 timer, alle hverdager.

Illux.no er en e-merket nettbutikk. Når du handler på e-merkede nettbutikker har du alltid adgang til e-merkets forbruker-hotline.

Din mening er viktig

Vi vil konstant forsøke å optimere Illux, så produktet og hjemmesidens brukervennlighet overgår kundens forventninger. For å oppnå det, har vi bruk for din hjelp! Vi ser gjerne at du kontakter oss og gir feedback til hjemmesiden, produktsortimentet eller konseptet generelt. Det kan også være at du har gode råd, ideer eller generelle spørsmål.

Kundeservice

Michael Knudsen

E-mail: mk@illux.no

Tlf: +45 70 25 08 12

Kundeservice og PR

Maria Foged

E-mail: maria@illux.no

Tlf: +45 70 25 08 17

B2B salg

Jimmy Rhiger Jensen

E-mail: jimmy@illux.no

Tlf: +45 70 25 08 14

Grafisk design

Stine Uttrup

E-mail: stine@illux.no

Tlf: +45 6913 4508

Produksjonssjef

Henrik Marker

E-mail: henrik@illux.no

Tlf: +45 70 25 08 15

Produksjonsleder

Stefan Brandt

E-mail: stefan@illux.no

Tlf: +45 70 25 08 12

Produksjon

Ricki Steffensen

Tlf: +45 70 25 08 12

Produksjon

Warren McCumber

Tlf: +45 70 25 08 12

Produksjon

Dan Pieniazek

Tlf: +45 70 25 08 12

Regnskapsfører

Annelie Riedel

E-mail: annelie@illux.no

Tlf: +45 70 25 08 18

Økonomi & web

Anders Langer Nees

E-mail: anders@illux.no

Tlf: +45 70 25 08 16

Webansvarlig

Michael Rhiger Jensen

E-mail: michael@illux.no

Tlf: +45 70 25 08 13